Pojeďte s námi do Lurd

Plány do budoucna

Máme pro Vás nachystané čerstvé Mariánské oplatky.
Oříškové sypané 150g za 35,-Kč
Čoko VIP TMAVÁ 200g za 45,-Kč
Při objednání 10 ks zašleme na dobírku.
Bližší informace na info@ck-kucera.cz, nebo na telefonu +420 777 21 21 75. Peníze za oplatky budou uloženy na transparentní účty, které jsou pro tuto příležitost založeny.

Zakoupením podpoříte opravu praporu našich předků. Rád bych tento prapor společně s Vámi nachal restaurovat a vystavit při naši VLAKOVÉ POUTI 2017. Věřím, že to má smysl. Věřím, že stojí zato se hlásit ke svým předkům, věřím, že má smysl si připomínat svou minulost.

Bylo neskutečné stát v archívu, pár metrů od areálu nad tímto praporem, dílem našich předků. Jak si určitě všimnete je poškozen. 107 let, zub času zanechal své následky. Moc mě láká myšlenka, opravy. Navrhl jsem na místě, možnost opravy a používání tohoto praporu na poutích nás Čechů do Lurd. Moc děkuji našim poutníkům, které tato myšlenka oslovila a vznikla spontánní sbírka. Vybralo se v našem vlaku 5 600,-Kč a 462 eur. Proto jsem se rozhodl, objednat další přímý vlak a uspořádat vlakovou pouť 2017 při příležitosti 110 let výročí od druhé české vlakové pouti z roku 1907. Postupně Vás budeme seznamovat se vším podstatným. Můžete se také těšit na informace z historie vlakových poutí našich předků...

Transparentní účty